KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 10425250
nr 1042 5250
Kopparstick
Francesco Piranesi, Gustavo III, Fäderneslandet, 1700-tal, motivet: 47x68
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 6 juni 2016
kl 19:15:00
6/6 17:34:27